Adana Evden Eve Nakliyat
ÖzNazar Kargo Adana Evden Eve Nakliyat

ÖzNazar Kargo Kimdir?

Adana merkezli kurulan Türkiye geneli hizmet veren firmamız deneyimli personel, kaliteli malzeme ve donanımlı araçlarımız ile sizlere hizmet vermektedir. Hedefimiz müşteri memnuniyeti olup dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden kısa sürede iyi işler yapmaktır.

ÖzNazar Kargo; tüm illere hizmet veren şehiriçi ve şehirler arası taşımacılık alanında öncü konumundadır. Firmamız; şehiriçi ve şehirler arası taşımacılık, ofis ve okul taşımacılığı, depolama, ambalajlama ve asansörlü nakliye gibi birçok alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Ambalajlama, paketleme, monte, demonte gibi işleri uzman ekibimiz aynı gün içerisinde gerçekleştirmektir.

Firmamız taşınmaya dair tüm sorunları ortadan kaldırarak profesyonel hizmeti sizlere sunmaktadır. İşimizi ciddiye alıyor ve titizlikle çalışıyoruz. En ufak bir sorunun yaşanması bile söz konusu olamaz. Sigortalı Taşımacılık hizmetimiz ile meydana gelebilecek tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Kalite, uygun fiyat, güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ilkesinden asla vazgeçmeyen ÖzNazar Kargo sizlere 7/24 hizmet vermeye hazırdır.